Aktualności


Brak ograniczeń prędkości wysyłki
26 lip 2012
Nowe oprogramowanie umożliwia wysyłanie mailingów bez żadnych ograniczeń prędkości. Wystarczy tylko że skonfigurujesz w nim kilka kont pocztowych smtp a twoja wysyłka zostanie automatycznie rozłożona pomiędzy nie dzięki czemu twoje wiadomości trafi do odbiorców a nie do kolejki na serwerze. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób liczących na szybkie efekty z realizowanych kampanii mailingowych.
Brak limitów na przechowywanie danych
26 lip 2012
Multi mailer umożliwia przechowywanie w swoich zasobach nieograniczonej liczby odbiorców, list mailingowych oraz kreacji maili. Takie rozwiązanie zapewni ci stały dostęp to twoich ustawień oraz kampanii. Wystarczy tylko kilka kliknięć aby przygotować nową kampanie mailingową bez potrzeby każdorazowego importu bazy odbiorców oraz tworzenia szablonu maila.
Automatyczne usuwanie nieaktywnych maili
26 lip 2012
Dzięki zastosowaniu rozwiązania odnoszącego się do funkcji pop3 program ma możliwość usuwania nieaktywnych adresów email z twojej bazy adresowej. Pamiętaj że nie liczy się wielkość lecz jakość bazy mailingowej. Oprócz opcji usuwania nieaktywnym maili program posiada wbudowana funkcję usuwanie zdublowanych adresów z 1 listy mailingowej.
back next

Tu jesteś: Start › O-programie

Sonda


Informacje kontaktowe

  • BLUE-POINT MEDIA SP. Z O.O.
  • E-mail: biuro@program-mailingowy.pl
  • Adres: Tapicerska 6a lok. 1
  • 02-168 Warszawa

O programie

Program Multi Mailer został stworzony przez agencję Blue-Point Media Sp. z o.o., która świadczy usługi w zakresie reklamy, rozwiązań mobilnych oraz informatyki. Jako firma z branży reklamowej prowadziliśmy wiele kampanii e-mailingowych na zlecenie naszych klientów. Fakt że posiadamy kilkuletnie doświadczenie w tej branży wpłynął na decyzję stworzenia własnego oprogramowania umożliwiającego prowadzenie wysyłek mailingowych. Z założenia chcieliśmy stworzyć oprogramowanie które będzie zawierać w sobie wszystkie funkcje potrzebne do przeprowadzenia efektywnej kampanii zachowując przy tym najwyższą wydajność oraz jakość. Dzięki własnemu doświadczeniu z aplikacjami desktopowymi stworzyliśmy oprogramowanie które jest w pełni intuicyjne i z pewnością sprosta oczekiwaniom wszystkich użytkowników.
Zapraszamy do darmowego pobrania programu w celu przetestowania możliwości oraz korzyści jakie z pewnością Państwu przyniesie.